Home

Výstavy Praha

Praha, Výstavy v Praze Informuji

Výstavy a vernisáže v Praze. Aktuální program a připravované výstavy v pražských galeriích a muzeích. Máme pro Vás tipy na zajímavé výstavy.. Výstavy a akce | Národní galerie Praha. NGP. Výstavy a akce. Filtrovat Události. Typ události Vše Výstavy Sbírkové expozice Komentované prohlídky Přednášky a diskuze Pro rodiny a děti NGP Online. Období Celé období Dnes Zítra tento týden. Budova Všechny budovy Veletržní palác Palác Kinských Šternberský palác. Výstavy v Praze Vítejte na stránce věnované aktuálním výstavám v Praze. Milí návštěvníci našich stránek. Vzhledem k probíhajícím opatřením přijatých vládou ČR k nákaze Covid-19 nemusí být informace o vstupech, otevíracích dobách akcí i míst aktuální Galerie v Praze, přehled akcí . Kultura v Praze. Informační portál o kulturním a zábavném dění v Praze. 12.11.2021 Rychlé vyhledávání akcí Hlavní strana; Dětem, cirkusy Divadla Festivaly Galerie, výstavy Gastro a trhy Kina a multikina Premiéry kin Kluby Koncerty Kulturní centra Muzea Muzikály Obchodní centra Památky Planetárium, hvězdárny Pražský hrad, Vyšehrad.

Úvod: Co dělat v Praze: Kultura: Muzea a výstavy. Doprovodné programy k výstavě: Město jako přízrak/Pražské inspirace Jaroslava Foglara. Kultura. Městská knihovna v Praze; Galerie hl. m. Prahy; Divadla a film; Muzea a výstavy ; Hudba; Kalendář akcí; Pražské budovy ve 3D; Památky. Pražský hrad s novoročním ohňostrojem; Orloj s orlojníkem panem Zámečníkem; Karlův m Program a vstupenky na nejlepší výstavy v Praze, Neobarokní dům Králodvorská 16, Veletržní palác, Dalí Prague, Schwarzenberský palác a další. Kompletní přehled na Tento víkend a dále. Info kam v Praze a lístky najdete na GoOu Hlavní město Praha: Výstavy v listopadu. Výstavy v Praze - listopad 2021. Každý den pro vás máme aktuální akce... Koukni na ně do našeho kalendáře akcí Vážení vystavovatelé, máme pro Vás dobrou zprávu ohledně vrácení poplatků, o kterém jsme prvně informovali již v březnu. Na zasedání Předsednictva ČKS dne 25.5.2020 bylo schváleno vrácení výstavních poplatků pro vystavovatele zrušené mezinárodní výstavy CACIB Prague Expo Dog 10.-11.4.2020. Z celkového výstavního.

Výstavy a akce Národní galerie Praha - NGPragu

Výstavy v Praze - PRAGUE CITY LIN

  1. Proslavil se zejména užitým uměním (plakáty, etikety, knihy, šperky, nábytek). Stěžejní představitel dekorativního secesního stylu, jenž určoval vzhled tehdejší doby. Jeho působení a jméno daly název období secese v podobě Mucha style. Oslavovaná celebrita v Paříži a New Yorku. O projektu iMUCHA
  2. Praha 1, Staroměstské nám. 13 KAŽDÉ PONDĚLÍ všechny EXPOZICE A VÝSTAVY UZAVŘENY. Galerie hlavního města Prahy - Bílkova vila. Praha 6, Mickiewiczova 1 Otevírací doba: úterý-neděle 10.00-18.00. Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác. Praha 1, Karlova 2 Otevírací doba: úterý-neděle 10.00-18.00. Galerie hlavního města Prahy - Dům.
  3. Výstavy > Výstavy. Aktuální . Budoucí The Club as a Shelter (Light Underground III) výstava světelných instalací 26. 10. 2021 - 16. 1. 2022 . Dům U Kamenného zvonu . Frida Kahlo - Fotografie 15. 10. 2021 - 16. 1. 2022 . Dům U Kamenného zvonu . No Art Today? nová díla ze sbírek Galerie hlavního města Prahy 6. 10. 2021 - 30. 1. 2022.
  4. 2021 / Výstavy Galerie SPZ / Praha 1 Quattro formi. Do 12. 11. 2021 / Výstavy DEPO2015 / Plzeň-město Petr Dub, Alžběta Říhová - Knihovna vzorů . Do 12. 11. 2021 16:00 / Výstavy Kvalitář / Praha 1 Antonie Stanová, Bohumila Grögerová - I Tried to Tell Ya Something Through the Phone. Do 12. 11. 2021 16:00 / Výstavy Kvalitář / Praha 1 Katarina Brunclíková - Půvab.
  5. 1 378 Kč. Prohlídka pivovaru s degustací i jídlem pro 2 os. 5,0 / 5 Cobolis Pivovar Ládví, Praha - Kobylisy. 2 osoby. Pro muže. Nenechte si ujít nové nabídky z kategorie Výstavy a muzea. Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla. Upozornit na nové nabídky. Nejoblíbenější podniky z kategorie Výstavy a muzea Praha
  6. Výstavy v Praze, Prague, Czech Republic. 1,371 likes · 4 talking about this. Přehled aktuálních výstav konaných v Praze. Rádi zveřejníme vaši výstavu
  7. Program výstav, koncertů a dalších akcí, které se konají a Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze. Informace o vstupném. Informace o vstupném. Novoměstská radnice Praha - výstavy - koncerty - firemní akce - přednášk

Nový formát výstavy spojuje oblasti upravených a sportovních vozů, světa motorsportu a historie vozidel. Prague Car Festival představí na ploše přes 30 000 m 2 nejlepší tuning z celé Evropy, českou i zahraniční špičku automobilových a motocyklových závodů a průřez bohatou historií vývoje automobilů a motocyklů od předválečného období až po současnost. BSR. Praha. Jedno z nejkrásnějších měst světa, barokní srdce Evropy i stověžatá hlava českého království: tím vším je Praha, hlavní město České republiky. Historické jádro, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, není příliš rozsáhlé a vyplatí se je projít pěšky, krok za krokem. Historické centrum Prahy. Exponáty z více než rok trvající výstavy v Národním muzeu v Praze se vracejí do vitrín v Káhiře. Největší egyptologická výstava v Česku přilákala desítky tisíc návštěvníků. A pandemie covidu si vyžádala její prodloužení. Teď už si ale v egyptských muzeích kontrolují, jestli na vzácných předmětech nepřibyl nějaký škrábanec. Od stálého zpravodaje. Výročí sametové revoluce by se letos na Národní třídě v Praze mělo uskutečnit ve znamení pouličních výstav, světelných instalací a audiovizuálních projekcí. Organizátoři v místě střetu studentů s policejními složkami v roce 1989 plánují kulturní program včetně divadelních představení a debat. Po vzoru minulého ročníku se pietní místo přenese také do. Praha - kam s dětmi. Hledáte tipy kam s dětmi v Praze v pochmurných podzimních a zimních dnech anebo naopak kam vyrazit na výlet v krásných jarních a letních dnech? Na těchto stránkách najdete obojí. U každého tipu je popis, umístění na mapě a odkaz na oficiální stránky provozovatele, kde se dozvíte podrobnější informace například o otevírací době nebo vstupném

Praha - muzea a výstavy pro děti. V této sekci se nacházejí tipy kam vyrazit s dětmi na výstavu, do muzea, hvězdárny a další zajímavé expozice pro děti v Praze. Muzea a výstavy v Praze. Neviditelná výstava 21.02.2020 Neviditelná výstava Praha - muzea a výstavy pro děti. Druh zábavy: interaktivní výstava představující svět nevidomých a slabozrakých, Pohádková. Výstavy zveřejněné na tomto webu jsou oficiálním kalendářem výstav konaných v České republice a také jejich výsledků. Praha - hotel Svornost: 13. 11. 2021: Bonitace: Bonitace - shih-tzu: Paskov: Všechny výstavy Nejbližší uzávěrky. Datum Název Město Datum uzávěrky; 20. 11. 2021 : KVP bez KV - pudl, kudrnatý vícebarevný pes, klub 1044 : Červený Újezd u Kladna.

Galerie kritiků. Palác Adria 1 p., Jungmannova 31, 110 00 Praha 1. tel.: +420 224 494 205, mobil: +420 603 276 641. www.galeriekritiku.cz. Dobrý den, zveme Vás srdečně na komentovanou prohlídku výstavy Jana Pfeiffera s názvem Myslet zeleň světa do Galerie kritiků v úterý 9.11 od 16:30, kde Vás autor seznámí blíže se svou. Výstavy v Praze; Program kin Praha; Akce Brno. Výstavy v Brně ; Koncerty v Brně; Program kin Brno; Program výstav v ČR. Aktuální přehled výstav i veletrhů na výstavištích, v galeriích a muzejích nejen v Praze a Brně, ale po celé ČR. Co se píše o výstavách. Nejzajímavější dění ze světa galerií, muzejí a výstavišť. Bohuslava Olešová zhmotňuje své vnímání. Galerie s velkou nabídkou současného českého umění a podporou umělců působících v Praze 3. Vystavujeme obrazy, grafiky a sochy českých umělců jak zvučných jmen, tak mladé generace. Od února roku 2017, kdy vznikla, organizujeme kvalitní výstavy v měsíčním cyklu. Pravidelně se každoročně účastníme Gallery Weekend Prague. Gallery with a great offer of contemporary.

Galerie KODL je aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století v komisi či aukci. Mezi její hlavní priority patří vysoká garance prodávaných uměleckých děl a. 10. 2021 v Praze . × . II. Ráj pro milovníky hodinek a techniky ale i úroveň výstavy. Dosavadním vrcholem byl loňský ročník, kdy jsem měl možnost vzít si do ruky a detailně prohlédnout revoluční novinku ve světě hodinek - Zenith DEFY LAB. A to jen několik měsíců od světové premiéry! LIBOR HOVORKA. Hodinářský expert . XAVIER DE ROQUEMAUREL. Czapek Genéve.

©KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, kont. telefon - po - pá 18.00 - 20.00 h: 723 398 71 samostatné výstavy / výběr 2020 DUO NEONE (s Michalem Cimalou), Trafo Gallery, Praha 2020 POLIS, Galerie U Betlémské kaple, Praha 2019 Kód ulic, Dům umění v Opavě 2018 BABYLON, Galerie Villa Pellé, Praha 2017 ANALFABET, Trafo Gallery, Praha 2014 GRAFFOMAN, The Chemistry Gallery, Praha 2012 Ode zdi ke zdi, GAVU Cheb 2011 00 NIC, Trafo Gallery, Praha Vernisáž velké výstavy 100 let Grafické školy v Praze 1. 10.-12. 9. / Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Fotografie. Vernisáž: Laura Limbourg, Jan Soumar, Annemari Vardanyan - Paralelní scénáře 4. 8.-12. 9. / The Chemistry Gallery / Malba. Výstava Od Pakulu ke Kongresáku (40 let) (1981 - 2021) 21. 6.-12. 9. / Kongresové centrum Praha / Architektura. Vernisáž výstavy. Praha . Navštivte nás ; V muzeu jako doma ; Expozice a výstavy ; Kalendář akcí ; Vzdělávání a zábava Aktuální expozice a výstavy; Archiv výstav; Expozice. 1. 8. 2021 - 31. 12. 2021 Spagyrie, rostlinná alchymie. Kačina. 26. 7. 2021 - 31. 12. 2022 O lnu, vlně, konopí, Kačina. Les pramenů - příběhy lesů. Ohrada. Příběh dřeva. Kačina. Kačina na dotek.

Komentovaná prohlídka výstavy. Dialog s časem Jindry Vikové a Pavla Baňky. Výstava: Dialog s časem. Nově v nabídce Adam Štech. Nová díla v nabídce. Milan Grygar Bez názvu serigrafie, papír 18 500 Kč (zamluveno) Adam Štech Havel kolorovaná litografie, papír 8 000 Kč. Lubomír Typlt Fúze tempera, papír 35 000 Kč. Ondřej Maleček Pavouk kombinovaná technika, papír 12. Výstavy jsou optimalizovány pro stolní počítače a notebooky, nejlépe fungují v prohlížeči Mozilla Firefox. Poštovní stopou Jiřího Karáska ze Lvovic / 12 minut V roce 2021 si připomínáme hned dvojí kulaté výročí Jiřího Karáska ze Lvovic, významného literáta, představitele dekadentní poezie, překladatele, redaktora, kritika, sběratele umění i bibliofila

2021 / Výstavy Galerie Fotografic / Praha 1 Karel Vostárek - Podzimní prořez. 15. 10. - 11. 11. 2021 / Výstavy Galerie AMU / Praha 1 Niek Hendrix: In-between paintings. Do 12. 11. 2021 / Výstavy Galerie SPZ / Praha 1 Quattro formi. Do 12. 11. 2021 / Výstavy DEPO2015 / Plzeň-město Všechny Výstavy Akce . Místa paměti: Od budování expozic po edukaci v muzeích/památnících. 10. Karluv most Praha Karlův most, 110 00 Staré Město, Česko 12.01.2021 - 31.12.2022. Úžasný výhled, hudebníci hrající jazz, lidé, kteří si užívají atmosféry, to je vaše procházka tímto mostem. Karlův most je historický most, který protíná řeku Vltavu v Praze..

https://page.active24.cz/unknown.hosting.cz/ https://page.active24.cz/unknown.hosting.cz Výstava je pořádána ve spolupráci s Polským institutem v Praze a Mezinárodním serigrafickým sympoziem Ostrava ISSO. ONLINE VERNISÁŽ: Vážení a milí přátelé, srdečně vás zveme na zahájení výstavy Současná polská serigrafie, které proběhne prostřednictvím ZOOM konference ve čtvrtek 1. 4. 2021 v 19 hodin. Připojit. kolektivní výstavy / výběr 2018 Autorské knihy, Česká národní budova, New York, USA 2018 Kde domov můj, Nová síň Rabasovy galerie, Rakovník 2018 100+1, Severočeská galerie, Litoměřice 2017 Hollar dnes, Obecní dům, Praha 2017 Mezi uměním a řemeslem, Národní technické muzeum, Praha 2016 Bílá laboratoř, Galerie města. Kultura v Praze - kina, divadla, koncerty, kluby, výstavy, veletrhy, plesy, premiéry, derniéry, vernisáže, recenze, pozvánkyMagazín o kulturním dění v Praz

Signal Festival Praha se blíží / program + mapa zde. 13/10/2021. Výstavy. Výstavy. Matěj Macháček: Blue Tree / cesty a vzpomínky. 11/11/2021. Mladý malíř Matěj Macháček má v pražské Bold Gallery výstavu pod názvem Blue Tree. Pohledy do instalace současné výstavy Malby... Výstavy. Malíř Jiří Georg Dokoupil vystavuje Bubliny v Brně. 09/11/2021. Jiří Georg Dokoupil. Trafo Gallery, Bubenské nábřeží 306/13 (h ala 14), Praha 7 - Holešovická tržnice IČO 05937949, DIČ CZ05937949 Út - Ne: 15.00 - 19.00 | Pá + So: 10.00 - 19.0 17.11.2021 Praha Oslavme spolu svobodu zodpovědně! Národní třída se v den výročí sametové revoluce promění v živý galerijní prostor. Těšit se můžete na pouliční výstavy, vzdělávací procházky, divadelní představení pro malé i velké, debaty se zajímavými hosty a audiovizuální umělecké instalace. Nedílnou. - u výstavy jsou k dispozici propozice - Přihlásit přes DogOffice - termín uzávěrky v nejbližších třech dnech. Datum Typ výstavy Název Město; 13. 11. 2021: Klubová : KVP bez KV - pražský krysařík : Jesenice u Prahy: 13. 11. 2021: Klubová: KVP bez KV - shih-tzu, klub 1050 : Velké Meziříčí: 13. 11. 2021: Bonitace: Bonitace pražských krysaříků : Jesenice u Prahy: 13.

Galerie, výstavy Co Kdy v Praz

Z důvodu SVĚTOVÉ VÝSTAVY v Praze výstava v Lysé nad Labem nebude.Naše členská výstava se bude pořádat v roce 2015. MVK Lysá nad Labem 2013 19.08.2013 21:02. Dovolujeme si Vás pozvat na VII. a VIII FIFe mezinárodní výstavu koček, kterou pořádá naše ZO v termínu 23. a 24. listopadu na Výstavišti v Lysé nad Labem uzávěrka přihlášek 11. 11. 2013 Propozice v českém. -----ČTI POPISEK-----Výstava byla naprosto úžasný zážitek, jsem moc ráda, že jsem na ní mohla být! Zde je a facebooku vytvořená událost výstavy, průběžně t.. Seznam chovatelských výstav koček, umisťovacích výstav koček a dalších kočkovitých akcí, včetně všech informací potřebných pro účast na nich

Kudy z nudy - Hradby Nymburk - důmyslné středověké opevněníKudy z nudy - Hrad Kokořín - bývalé sídlo loupeživých rytířů

Muzea a výstavy (Portál hlavního města Prahy

PRAHA Top Hotel Praha. propozice 30.11.2013* všechna plemena p. Edström (SE) I+II+IV, pí Fonsen (FI) I+II+III, pí Grob (LI) I-IV, pí L. Knýová (CZ) III, pí Sviksa (LV) I+II, pí Venclíková (CZ) III pí Zuzana Maršíčková tel. 221 900 138 zam. nebo 244 47 10 15 (večer), fax: 239 017 724 email: [email protected] pořádá ZO Praha 4. Tipy na výstavy v Praze najdete na stránkách Praha Tip CZ. Záměření stránek je na muzea v Praze, galerie moderního umění, ale i na kulturní zařízení divadla v Praze, na kluby v Praze. Spolupracujeme s cenrem současného umění DOX, s Malostranskou besedou

Jubilejní výstava v Praze roku 1891 byla hospodářská, kulturní a společenská výstava uspořádaná roku 1891 na oslavu stého výročí první průmyslové výstavy konané v pražském Klementinu roku 1791. Původně byla plánována jako všeobecná zemská výstava, avšak pro bojkot německých podnikatelů v Čechách se stala přehlídkou rozvoje a vyspělosti českého. Výstavy 2013-2011 . Předpisy a formuláře. Výstavní řád . Metodický list . Formuláře . Národní vítěz (NW/NV) Pravidla NV . Výsledky NV . Historie . Veřejnost. Výstavy koček . Proč kotě s PP . Info. Kontaktní údaje . Napište nám . FAQ . Členství. Proč se stát členem . Jak se stát členem . Chov. Jak začít . Import . Změny v PP . Poškození/ztráta PP . Pravidlo.

Video: Výstavy Tento víkend v Praze Program a vstupenky 2021

Kudy z nudy - Strahovský klášter s historickou knihovnou

Výstavy v Praze - listopad 2021 Informuji

By Výstavy v Praze Posted in Výstaviště Praha. Posted on 10 října, 2021. Signal Festival se po delší odmlce vrací do ulic Prahy. Festival digitální a kreativní kultury už devátým rokem propojuje umění, městský prostor a moderní technologie. Tématem letošního ročníku je soužití člověka s přírodou, postupné. Výstavy v Praze, Prague, Czech Republic. 1,370 likes. Přehled aktuálních výstav konaných v Praze. Rádi zveřejníme vaši výstavu Výstavy - tituly. Na výstavě obdržíte do posudku tzv. známku: Kočka/kocour musí obdržet 3x certifikát CAC/CAP od 3 různých posuzovatelů na 3 různých národních nebo mezinárodních výstavách FIFé. Do této třídy lze přihlásit kočky/kocoury po dosažení 10ti měsíců věku Výstavy autorských obrazů Lucie Martiškové lze navštívit několikrát do roka v různých destinacích, pokud máte zájem přijít, sledujte tuto stránku, nebo nám napište. Výstava-dobeska-2019. MODRÝ DOMEČEK 2018. Výstava v CAFE POINTA. Vystava Černej pták 2018. Činoherní klub 2018 . Modrý domeček 2017. Černej pták 2017. Mamacoffee - leden-únor 2016. Home. Obrazy. Webové stránky Úřadu městské části Praha 2. Váš kontakt s úřadem na jednom místě. Informační portál městské části Prahy 2. Informační mapový portál webGIS Praha 2. Městská část Praha 2 zahrnuje ve svých hranicích část Nového Města, Vinohrad, Nuslí a Vyšehrad

Mezinárodní výstavy psů v Praze - Prague Expo Dog

Výstaviště Praha, mylně označováno za Výstaviště Holešovice, leží oficiálně v katastru Bubenče. Vzniklo vydělením východní části z původní rozlohy parku Královská obora při příležitosti Jubilejní zemské výstavy, uspořádané v roce 1891 v upomínku 100. výročí první Průmyslové výstavy z r. 1791. Stala se přehlídkou kulturní a hospodářské. 2022 Výstava Josef Opletal a československé lesnictví v období 1. republiky. Praha. 7. 10. 2021 - 27. 2. 2022 Výstava Kulinární tradice moravských a slezských regionů. Praha. Sdílet stránku na Facebook Odeslat adresu stránky na e-mail

Minulé výstavy. Generace S.V.U. Mánes 24.6.2021 - 2.10.2021 Výstava v kostele sv. Anny v Jablonci nad Nisou. Josef Mánes - dílo a jeho doba 3.10.2020 - 30.12.2020 Galerie Kooperativy. Česká krajinomalba ze sbírky Kooperativy - Má vlast 26.5.2020 - 8.11.2020 Výstava v kostele sv. Anny v Jablonci nad Nisou. Dialogy 22.10.2019 - 9.2.2020 Galerie Kooperativy. Generace 25.4.2019 - 15.9. V časopise Zlatá Praha si toho roku si lze přečíst: Nehlučná, avšak horlivá a neúnavná, asi od půldruha roku datující práce dospívá zdárných výsledků: stojíme již před brzkým otevřením bran nové velkolepé výstavy, která svým zevnějškem a hávem, svým bohatým obsahem, svou velkolepostí a daleko za hranice. TRIUMF UNIVERSÁLNÍ GNOSE Grál - Kataři - Kříž s Růží Výstava 1. - 8. 11. 2021 Otevřeno každý den 9:00-18:00 Křížová chodba Nové radnice (a přilehlé prostory), Dominikánské náměstí 1, Brno Výstavu pořádá Rosekruciánský nadační fond Facebook Srdečně Vás zveme na výstavu, jejímž záměrem a cílem je. Výstavy Praha / Ausstellungen PragVýstavy Praha in der Galerie Rudolfinum orientieren sich auf die zeitgenössische bildende Kunst, mit periodischen Exkursionen in frühere DrehteileUnsere Firma fertigt Drehteile in hoher Qualität und mit breitem Sortiment. Wir sind fähig, Drehteile in verschiedenen Formen und Größen zu TorsionsfedernTorsionsfedern stellen wir auf modernen CNC.

Výstavy v Praze v srpnu 2026. Podivej se na akce v Praze v srpnu nebo Výstavy v Praze,... můžeš pozvat ostatní na tvé Výstavy Kluziště Centrum Černý Mostod 12. 11. 2021 - 28.2.2022Venkovní kluziště Ice Arena Centra Černý Most o rozloze 450 m2 naleznete pře

Kudy z nudy - Tipy na víkend v Praze a okol

BESO Security team s.r.o.: Bukolská 775 180 00 Praha - Bohnice 14.437752 50.136975 BESO-security@email.cz http://www.beso-security.cz Stanisla Z důvodu nepříznivé nákazové situace nemůžeme zaručit, že se inzerované výstavy budou konat. 9. 2021 -Hostivař - Praha 10 - místní všeobecná výstava - výstava zrušena. 1. - 2. 10. 2021-Vokovice - Praha 6 - místní všeobecná výstava. 22. - 23. 10. 2021 - Celopražská výstava - Praha 4 - okresní soutěžní výstava. Okres Praha - východ Okres Praha - západ. 19. Pražská muzea a výstavy v Praze - Praha.cz. Muzea a výstavy. Svět ve vitríně v Náprstkově muzeu. Pondělí, 02. květen 2016 13:21. Návštěvníkům Náprstkova muzea asijských, afrických a amerických kultur se od 12. května 2016 naskytne možnost účastnit se nového edukačního programu s názvem Svět ve vitríně Výstavy. No Art Today? nová díla ze sbírek Galerie hlavního města Prahy 6. 10. 2021 - 30. 1. 2022 Burzy a výstavy minerálů. Burzy a výstavy kterých se zúčastníme. 11.12.2021 - 12.12.2021, Výstaviště Holešovice Praha, malá sportovní hala SVĚT MINERÁLŮ PRAHA, Prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin SVĚT MINERÁLŮ PRAHA se koná na holešovickém výstavišti v malé sportovní hale.Pro veřejnost otevřeno: sobota 9 až 18 hod, neděle 9 až 16,30 hod

Výstavy - Národní muzeu

Níže si můžete přečíst pravidla a doporučení pro vstup na veletrhy výstaviště platná od 1.11.2021: Covid-pravidla-pro-vstup-na-veletrh.pdf. PVA Expo Praha Letňany má k dispozici po celou dobu konání veletrhu Cannafest odběrové místo pro antigenní testování. Odkaz pro případné rezervace k testování naleznete níže Praha má nakročeno k tomu stát se významným centrem světových inovací a prg.ai Minor je jedním z pilířů toho, jak to dokázat. Podpora studentů v oblasti rozvoje umělé inteligence je naprosto klíčová a jsem rád, že Praha pomáhá takto propojovat vědeckou, byznysovou a studentskou sféru Teddy Bear Prague - Prodejní výstava medvídků v Praze - Břevnov, sál Na marjánce. Bělohorská 35. Termín konání 16. - 18. 11. 201 30. ročník výstavy nožů v Příbrami. O víkendu 11. a 12. září se opět sjedou tisíce milovníků nožů a nožířského řemesla do Příbrami na již 30. ročník výstavy Nože 2021. Tato výstava je tradičně zaměřena především na prezentaci řemeslného umění nožířů, kovářů, rytců a dalších řemesel s tím.

Výstava Cosmos Discovery prodloužena do 31.10. Vydejte se do vesmíru s výstavou, která Vás baví. Mise pro celou rodinu. Přidáte se? Vstupenky online i na místě V Praze, jako v každém správném hlavním městě, je z čeho vybírat. Ale jak se v takovém množství muzeí orientovat? Vždyť většina z nás zná prvoplánově pouze několik muzeí, na které má obvykle sám vzpomínky z dětství. My se vám na této stránce pokusíme volbu a orientaci v otázce Kam do muzea trochu usnadnit. Připravili jsme pro vás seznam pražských muzeí. PRAHA.cz ~ vše o životě v Praze - Praha.cz. Na pražském Žižkově vzniká jedinečné bydlení u parku. Dáte si říct? Úterý, 02. listopad 2021 16:04. S dostupností nových bytů je to v Praze všelijaké. Kromě toho, že jich je žalostně málo, se průměrná nabídková cena drápe nemilosrdně vzhůru

Výstavy v G4 a další výstavy: Prag - Stadt der Rückkehre. Výstavy v G4 a další výstavy: Kontakte und Porträts von Richard Homola. Widmet sich der Fotografie seit dem Jahr 1989. Realisierte 26 Ausstellungen, davon zwei im Ausland (in der USA und Deutschland) und eine kollektive mit der Grupe český dřevák. Seit dem Jahr 2002 ist er Mitglied der Assoziation der professionellen. VÝSTAVY VYTVOŘENÉ VHÚ PRAHA REZERVAČNÍ SYSTÉM Národní památník hrdinů heydrichiády. Rezervační systém pro skupiny. Rezervační systém vzdělávacího programu pro školy a další organizované skupiny návštěvníků. Možnost rezervace jen ve dnech úterý až pátek. Jazyk: čeština. Prohlídky v délce 60-90 minut, maximální počet osob ve skupině 30. Projekce. Králodvorská 16, Praha 1 10. - 17. 11. 2021 Vernisáž: 10. 11. od 19:00 Od čtvrtka 11. 11. 2021 otevřeno denně 11:00 - 21:00 Vstupné: 150 Kč plné, 100 Kč snížené, 80 Kč studenti uměleckých škol Vstupenky je možné zakoupit na místě či v síti GoOu Praha, Hotel Artemis. 11. 11. 2021. POZOR: Registrace na konferenci je ukončena. VSTUP pouze na výstavu ZDARMA po on-line registraci. Současnost a budoucnost moderní energetiky . 7. ročník mezinárodní konference a výstavy. Virtuální elektrárny. Nové obchodní modely. Blockchain. Akumulace energie. Fotovoltaika. Komunitní energetika. Vystoupí. Jim Wan. Vice-President Huawei.

Vánoční výstava | Web o 40-ti leté historii vánočních výstav. Vítejte na nových stránkách tradičních vánočních výstav. Snažíme se zde zmapovat tradici, která byla založena první výstavou uspořádanou Bonsai Klubem Praha v roce 1980. Historie těchto výstav sahá do roku 1980, kdy Bonsai klub Praha pod vedením Ing Veletrhy a výstavy, Ostrava. 37 likes · 20 talking about this. Stránka je věnována, veletrhům a výstavám (výstavnictví) z celého světa a ze všech možných oborů. Prezentuje také web.stránky www.velvys.c

Kalendář akcí Národní zemědělské muzeum, s. p. o. Aktuální akce; Proběhlé akc Veletrhy vzdělávání, výstavy a burzy škol. Zobrazuji 75 akcí. Jihočeský kraj (10) Jihomoravský kraj (3) Karlovarský kraj (3) Královéhradecký kraj (5) Liberecký kraj (3) Moravskoslezský kraj (3) Olomoucký kraj (5) Pardubický kraj (6) Plzeňský kraj (4) Praha (4) Středočeský kraj (6) Ústecký kraj (7) Vysočina (5. Minulé výstavy; média; Kontakty; Nabídka prostor; Nabídka obrazů - jak koupit; Nabídka Obrazů ; Cena Kritiky; OSTEN bienále; FLORENCIE BIENÁLE; Odkazy; Sdružení výtvarných kritiků a teoretiků; AICA - Mezinárodní asociace výtvarných kritiků; GALERIE KRITIKŮ PALÁC ADRIA: GALERIE KRITIKŮ, PALÁC ADRIA@2021 : Jungmanova 31: t: 224 494 205: denně 11-18 hod. 110 00 Praha 1. www.bodyexhibition.czwww.jvsgroup.c Candles Switched OffVeronika Špundová a Nikola Ivanov. 28/10/2021 - 07/01/2022

Výstavy. Prodej Exponátů . Galerie. Sukulenty. Články. Odkazy. Lexikon. Adromischus. Aeonium. Aloe. Crassula. Echeveria. Euphorbia. Gasteria. Haworthia. Pachyphytum. Sedum. Senecio. Pěstujeme sukulentní rostliny a pořádáme pravidelné výstavy Pohádkové krajinky ze sukulentních rostlin v Brně a Praze. Hledáme další plochy pro naše výstavy, pokud disponujete vhodnými. Ocenění z výstavy platí pro zařazení do chovu Praha / CZ Uchovňující: Ano Dokumenty: Propozice..doc, Přihláška.doc Uzávěrka: I. 29.10., II. 12.11., III. 19.11. Výsledky výstavy. Zvolte plemeno. Výbor KCHT Členství a poplatky Poradci chovu Výstavy Inzerce. Klub chovatelů teriérů, z.s. Salmovská 1534/11 120 00 Praha 2 IČ: 45769745. info@kcht.cz Klub chovatelů teri

Kudy z nudy - Hrad a pevnost Špilberk v Brně

Výstavy Prah

Centrum současného umění DOX. Poupětova 1, Praha 7. Ukázat na mapě. Widget CTA. Související události. Vzdělávací programy. Výstava Viktora Karlíka LITERATURA představuje plastiky a objekty ze stejnojmenného cyklu, který vznikal od roku 2012, veřejnosti souhrnně poprvé v jejich originální hmotné podobě - navazuje na. V dalších prostorách výstavy vám totiž ukážeme zařízení a předměty, které nevidomí v běžném životě používají. Ohlasy . Být ve tmě je pro lidi velká změna, někdy stres, ale také šance na chvíli změnit pohled na svět, na sebe i na život. Jde o to vystoupit z toho, co známe a zkusit prožít něco nového, čeho se sice můžeme obávat, ale někdy se tomu. SVĚTOVÉ a EVROPSKÉ VÝSTAVY: Světová výstava 2020 Španělsko (23.-26.4.2020) Evroá výstava 2020 Celje - Slovinsko (9.-11.10.2020 Výstavy 2007-09 Výstavy 2010-11 Výstavy 2012-13 Výstavy 2014-15 Výstavy 2016-17 Výstavy 2018-19 Výstavy 2020-21 . Hotel Villa v Praze . kouzlující prvorepubliková vila ve stylu ART DECO z 30. let minulého století prošla náročnou rekonstrukcí, aby sloužila k ubytování našich i zahraničních klientů. Vznikl tak půvabný Hotel VILLA, který je situován v krásné zahradě. Během výstavy pro vás pořádáme spoustu zábavných workshopů a přednášek. Užít si můžete i noční prohlídku s večeří. ŽIVÉ ČTENÍ. Po celý rok budou známé osobnosti číst vašim dětem každou neděli od 18:00 pohádky Boženy Němcové. Jen tak, pro radost. aktuální informace Co nového ve světě pohádek? 18. 10. 2021 IQ landia Praha. 12. 5. 2021 Poslechněte si.

Pva Expo Prah

Výstava soch Davida Janoucha s úspěchem zahájena. Ve čtvrtek 14. října proběhla ve Viničním domku vernisáž výstavy modřanského sochaře Davida Janoucha, který tragicky zahynul před dvěma lety. Výstavu zahájil sochařův otec, pan Ladislav Janouch, na kterého posléze navázal sochař a rodinný přítel Denis Anfilov Z výstavy Praha dekadentní (11. 5. 2021) Autor: Michal Turek, MAFRA. Z výstavy Praha dekadentní (11. 5. 2021) Autor: Galerie Tančící dům. Z výstavy Praha dekadentní (11 Expozice Historie vzdělávání, podpora výuky, pracovní listy Ka

Kalendář akcí - Výstaviště Prah

VHU PRAHA. Výstavy vytvořené Vojenským historickým ústavem Praha. Pražské povstání 1945 Vážení přátelé umění, srdečně vás zveme na vernisáž výstavy. PRAG_KASSEL: HYBRIDNÍ NESNÁZE. Kdy: v pondělí 24. 9. od 19.00 Kde: v Galerii NoD, Dlouhá 33, Praha VÝSTAVY V ROCE 2021. OKRES MĚLNÍK. 4. - 5. září - Olovnice - Místní výstava králíků, holubů a drůbeže. 10. - 11. září - Liběchov - Okresní výstava mladých králíků a místní výstava holubů a drůbeže. 16. - 17. října - Kralupy nad Vltavou - Místní výstava králíků, holubů a drůbeže s ukázkovými expozicemi. 23. října - Cítov - Speciální. srdečně vás zveme na vernisáž výstavy. PRAG_KASSEL: HYBRIDNÍ NESNÁZE. Kdy: v pondělí 24. 9. od 19.00 Kde: v Galerii NoD, Dlouhá 33, Praha 1. Výstava rozvíjí existující spolupráci ateliéru Dušana Zahoranského a Pavly Scerankové z pražské AVU a ateliéru Floriana Slotawy na kasselské Kunsthochschule. Skupinový projekt se dlouhodobě zajímá o možnosti prostorových. 25. 11. 2021 v 17 hodin Mimořádná komentovaná prohlídka výstavy Móda v modré. Tradice a současnost indiga v japonském a českém textilu s kurátorkami výstavy Secuko Šibata, která pohovoří o japonské části výstavy, a Markétou Vinglerovou. Platná bezpečnostní opatření ZDE Uměleckoprůmyslové museum v Praze - historická budova ulice 17. listopadu 2110 00 Praha 1.

Kudy z nudy - Zámek BřeclavKudy z nudy - Dívčí hrady a přírodní památka Ctirad v PrazeKudy z nudy - Naučná stezka Jetřichovické stěnyLIBEREC:REICHENBERG - architektura na severu ČechKudy z nudy - DinoPark Liberec - krytý celoročně otevřený